Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дата: 2 квітня 2020 о 12:44, Оновлено 23 червня 2021 о 11:45

ЗАКЛАД ОСВІТИ

Комунальний заклад «Трапівський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти – заклад дошкільної освіти» Лиманської сільської ради Білгород - Дністровського району Одеської області».

Загальні відомості

Адреса навчального закладу: 68140, Одеська обл., Білгород-Дністровський район, с.Трапівка, вул. Миру 132.

Електронна адреса: trapivskazoch@gmail.com

Сайт навчального закладуhttps://trapivzosh.e-schools.info/news

Тел/факс: -

Тип закладу: навчально-виховний комплекс

Мова навчання: українська

Учнів: 202

Учнів 1-го класу: 22

Класів: 12

Кількість 1-х класів: 1

Педагогічних працівників: 24 вчителя, 5 вихователів

Технічних працівників: 26

Директор: Лисинюк Наталя Олегівна

Стаж роботи на посаді: 5 роки

Загальний стаж роботи: 12 років

Число, місяць і рік народження: 23 квітня 1977 року

Освіта: вища, Одеський Державний університет ім.І.І.Мечникова , 2010 рік, вчитель хімії та біології.

Має першу кваліфікаційну категорію.

Історична довідка

Комунальний заклад «Трапівський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти – заклад дошкільної освіти» Лиманської сільської ради Білгород - Дністровського району Одеської області» (далі НВК) розташований у двох будівлях. Типове приміщення школи збудоване в 1974 році році розраховане на 450 місць. Приміщення дошкільного підрозділу нетипове, розраховане на 60 місць збудоване в 1964 році. З 01.03.2018 року засновник Лиманська сільська рада Татарбунарського району Одеської області

Пріоритетні напрямки роботи закладу

Діяльність НВК спрямована на забезпечення реалізації права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти в обсязі державних стандартів, створення умов для їх фізичного, розумового та духовного розвитку.

Протягом останнього року проведено ремонтні роботи в навчальних кабінетах, актовому залі, внутрішніх туалетах,методкабінеті, підготовлене приміщення для першокласників, придбано …

Досягнення:

Високий рівень методичної активності виявили вчителі при проведенні семінару директорів закладів загальної середньої освіти та резерву керівних кадрів Татарбунарського району на базі школи, який пройшов у режимі відкритих студій технопарку «Інновації в управлінні освітою», де адміністрацією школи презентована система управлінських дій щодо розбудови інноваційного середовища в школі у форматі Концепції «Нова українська школа». Проведені заходи продемонстрували здатність педагогів школи переорієнтуватися на нову парадигму освіти на основі набутого досвіду, визначених у контексті концептуальних засад Нової української школи.

За участь у методичних заходах району та школи, оригінальні ідеї та творчі здобутки 11 із 23-ох педагогів школи стали домінантами районного соціально-педагогічного проекту «Лідер освіти».

Одним із головних завдань системи освіти України є формування активної, всебічно розвинутої особистості. Тому дедалі актуальнішою стає проблема визначення, навчання і розвитку обдарованих дітей. Учні ЗЗСО впродовж 2020/2021 н. р. стали учасниками різноманітних конкурсів та змагань районного, обласного рівнів та посіли призові місця.

Щорічно учні, які отримали перемогу чи стали призерами обласних, всеукраїнських, міжнародних змагань отримують стипендію голови громади. Цьогоріч п’ятеро школярів НВК стали стипендіатами. В цілому, робота з обдарованими дітьми у школі ведеться на відповідному рівні. Усі вищевикладені факти свідчать і дають підстави стверджувати, що ЗЗСО створена дієва система роботи з обдарованими і талановитими дітьми.

Унаслідок вищезазначеного, прослідковується цілеспрямована діяльність закладу в напрямку концептуальних засад Нової української школи.

про впровадження реформи «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА»

Освітній простір навчального кабінету першого класу організовано відповідно до Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи: широке використання нових ІТ-технологій, нових мультимедійних засобів навчання, оновлення навчального обладнання. Кабінет оформлено за освітніми зонами:

•  зона навчально-пізнавальної діяльності з ІТ- оснащенням та відповідними меблями (інтерактивна дошка, проектор, екран, телевізор, відкриті шафи та тумби ) ;

•  змінні  тематичні осередки, в яких  розміщуються дошки/ фліп-чарти /стенди та ін;

•  зона для гри, оснащена настільними іграми, інвентарем для рухливих ігор;

•  зона художньо-творчої  діяльності з полицями для зберігання приладдя та стендом для змінної виставки дитячих робіт;

•  куточок природи;

•  зона відпочинку з килимом для сидіння та гри, стільцями, кріслами, подушками з м’яким покриттям;

•  дитяча класна бібліотека;

•  зона вчителя (стіл, стілець, комп’ютер, техніка для друку, ламінатор, полиці/контейнери для зберігання дидактичного матеріалу).

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.